KOBI LIGHT

Kim jesteśmy?

Nasze marki to kompleksowa oferta dla wymagających. Ten bogaty zbiór doświadczeń i produktów dopasowany do potrzeb i oczekiwań sprawia, że nasze rozwiązania są ambitne, bezpieczne i funkcjonalne. Dobra jakość, atrakcyjna cena i bogate wzornictwo, to kilka z wielu zalet naszych produktów. Naszą ofertą chcemy zainspirować Państwa do odkrywania nowych rozwiązań i zachęcić do kreowania własnych.

KOBI to polska marka, która lubi wyznaczać nowe trendy i oferuje szeroki wybór artykułów oświetleniowych dla odbiorców indywidualnych i biznesowych. Asortyment łączy w sobie funkcjonalność, jakość, bogate wzornictwo i korzystną cenę. KOBI dociera do milionów klientów na całym świecie zyskując tym coraz liczniejsze i wierne grono nabywców.

Marka opraw oświetleniowych KOBI Professional została stworzona z myślą o osobach poszukujących wyjątkowych rozwiązań, ceniących sobie wysoką jakość, funkcjonalność aranżacji. KOBI Professional oferuje szeroką gamę produktów, m.in. opraw przemysłowych, ulicznych i biurowych.

Art Of Light to propozycja dla lubiących eksperymentować z kolorami, połączeniami i fakturami. Bogate wzornictwo produktów, nieszablonowe koncepcje, ciekawe rozwiązania lamp, kinkietów czy opraw pod zabudowę potrafią urozmaicić każdą przestrzeń.

360 Line jest marką ozdobnych, dekoracyjnych żarówek, nowoczesnych i unikalnych, wzbudzających zainteresowanie już samym kształtem. Żarówki te reprezentują minimalizm i industrialny design. Idealnie dopasowują się do lamp typu loft, rustykalnych oraz kinkietów.

Led Light System – marka obejmująca ekonomiczne żarówki o różnorodnej temperaturze barwowej i szerokich możliwościach zastosowania.

Led2B jest marką reprezentującą produkty wydajnie, bezpiecznie i atrakcyjne cenowo.