KOBI LIGHT

Projekty oświetlenia

Jako polski producent opraw oświetleniowych LED tworzymy rozwiązania dla obiektów przemysłowych, handlowo-usługowych oraz użyteczności publicznej.

Projektujemy, doradzamy i analizujemy koszty eksploatacji oświetlenia. Stosujemy oprawy, które spełniają wszelkie wymagania jakościowe w zakresie ochronności oraz odporności na trudne warunki pracy.

Oferujemy nowoczesne rozwiązania dla hal produkcyjnych, sklepów, biur oraz obiektów sportowych. Nasz asortyment to odpowiedź na potrzeby rynku, który oczekuje rozwiązań ekonomicznych, funkcjonalnych oraz dobrze dopasowanych i przemyślanych.

Z myślą o naszych klientach uruchamiamy internetowy formularz kontaktowy za pomocą którego mogą się Państwo skontaktować bezpośrednio z naszym Biurem Projektowania Oświetlenia.

Oświetlenie LED to nasza specjalność - więc jeśli:

Potrzebujesz

Profesjonalnego projektu dla nowej inwestycji, wykonanego zgodnie z najnowszymi normami oraz standardami

Szukasz oszczędności

Poprzez modernizację starego oświetlenia oraz oczekujesz przedstawienia kalkulacji oszczędności

Chcesz zamienić

Gotowy projekt oświetlenia na tańsze rozwiązanie nie odbiegające parametrami

NAPISZ DO NAS

Profesjonalne doradztwo oświetleniowe

  POLITYKA RODO.

  Biuro projektowe oświetlenia

  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY W TRZECH OBSZARACH:

  Analiza założeń projektu i koncepcja

  Normy dokładnie określają standardy poziomu natężenia oświetlenia, stopień ochrony przed olśnieniem, temperaturę barwową światła jak również wskaźnik oddawania barw. Podczas analizy bierze się również pod uwagę środowisko pracy, architekturę i aranżację pomieszczenia. Praktyczna koncepcja projektowa wymaga konsultacji z innymi zaangażowanymi podmiotami oraz musi brać pod uwagę zarówno koszty inwestycyjne jak i eksploatacyjne.

  Projekt oświetlenia

  W tym obszarze podejmowane są decyzje odnoszące się do lamp i opraw oświetleniowych, które mają być wykorzystane w aranżacji i montażu. Dobieramy również wszystkie niezbędna urządzenia sterujące i kontrolne. Oprawy wybierane są z myślą o łatwym sposobie ich montażu. Opracowane rozwiązania są realnie przemyślane i uwzględniają najnowsze normy i standardy oświetleniowe.

  Przedstawienie oferty oraz kalkulacja oszczędności

  Tutaj powstaje wiarygodny kosztorys zastosowanych rozwiązań oświetleniowych. Oferujemy analizę ekonomiczną oraz kalkulację oszczędności z uwzględnieniem stopy zwrotu. Dzięki doborowi optymalnych rozwiązań, bazujących na wysokiej jakości źródeł światła LED, nasze rozwiązania znacznie obniżą koszty energii elektrycznej.